Fontos tájékoztatás – november 12. (szerda)

November 12-én (szerdán) nem lesz önkormányzati ügyintézés a Városháza emeletén, mivel a lépcsőházban zajló munkálatok során a lift üvegpaneleit szerelik be.

A Kormányablak és a Gyámhivatal ettől függetlenül a megszokott rendben működik.

Kérjük, hogy ügyeiket lehetőség szerint a hét más napjaira időzítsék.

Köszönjük megértésüket és türelmüket!

Scroll to Top